Odigrano je 4. kolo II HRL zapad u kojem smo ugostili ekipu Rovinja i zabilježili poraz od 10 pogodaka razlike.

Utakmica je odigrana u našem standardnom domaćem terminu, subota (28.10.2017.) u 20 sati, a na tribinama se okupilo oko 150 gledatelja. Većim dijelom prvog poluvremena se igralo čvrsto, rastrčano i u egalu (2:2, 6:6, 8:8), a našu ekipu su u tom razdoblju predvodili Jelić s 5 pogodaka i Kolačević s nekoliko lijepih obrana. U završnici prvog poluvremena dolazi do laganog pada u našoj igri, gosti iskorištavaju 2 tehničke pogreške i na poluvrijeme umjesto sa +2, odlaze pri rezultatu 15:11. U drugih 30 minuta ekipa Rovinja odlazi na +5, no kvalitetnom 6-0 obranom i sigurnim Kolačevićam na golu uspijevamo smanjiti na -3 (17:20). U posljednjih 10 minuta utakmice ponovno dolazi do velikog pada igre naše ekipe što nas dovodi do poraza od 10 pogodaka razlike. Jelić sa 8 i Pavelić sa 6 pogodaka bili su najefikasniji, dok je Kolačević sakupio 15-ak obrana.

Ekipa je u negativnom nizu, no daleko je još kraj prvenstva, te vjerujemo da će stvari ipak doći na svoje.