Seniori su u 7. kolu II HRL zapad gostovali u Crikvenici i ostvarili poraz od prve ekipe lige.

U subotu, 18.11.2017., su, nakon 4 ekipe mlađih uzrasta u Rijeci i Puli, na teren izašli i seniori.

Ekipa je na put krenula bez gotovo cijele prve postave i s nekoliko kadeta, te u prvom poluvremenu prikazala relativno kvalitetne minute, dok se od 25. do 30. minute i u nastavku utakmice uvelike osjetio manjak rotacije. Odlični Martin Kolačević je s 10-ak obrana u prvom poluvremenu održavao našu ekipu na 4 pogotka zaostatka. U 26. minuti dolazi do velikog pada kojeg domaćini iskorištavaju i serijom 5:0 (19:10) završavaju prvo poluvrijeme.

U nastavku su protivnici nastavili u istom ritmu, te na krilima čvrste obrane i brze tranzicije došli do konačne pobjede od 17 pogodaka prednosti.

Uz već spomenutog Kolačevića na golu, istakli su se i Ivan Jelić s 4, te Ivan Sabljak i Ivan Šikić s po 3 pogotka.