Seniori su u subotu, 3.11.2018. godine, u sklopu 5. kola III HRL zapad gostovali u Novigradu protiv istoimenog protivnika.

Obrambeno veoma loš ulazak u prvo poluvrijeme usmjerio je tijek utakmice. Domaćini su otvorili s uvjerljivih 5:1, no na kratko uspijevamo pronaći željeni ritam. Pri rezultatu 8:5 u 13. minuti utakmice izuzetno loše reagiramo na situaciju s igračem više, te protivnik odlazi na 10:5, a kasnije novom 5:0 serijom i na 15:5. Do poluvremena uspijevamo odraditi nekoliko boljih obrana, povezati efikasne napade i na odmor otići s minusom od 10 pogodaka razlike (20:10).

U drugi dio ulazimo s agresivnijom obranom 6:0, koja je na trenutke izgledala odlično. U tom periodu smanjujemo na 21:14, 23:16, te ponovno ne uspijevamo iskoristiti situacije igrača više u 35. i 41. minuti koje su nam dale mogućnost smanjiti razliku na ispod 5 pogodaka i u potpunosti nas vratiti u utakmicu. Umjesto toga ekipa Novigrada je zadržala svoju prednost i mirno privela utakmicu kraju. Veseli činjenica što su posljednjih 15 minuta utakmice na terenu bili svi dečki rođeni 2002. i 2004. godine, te da su, ako izuzmemo fizičke razlike, pokazali da se već sada na sve njih može u potpunosti osloniti.

Matej Udiljak je postigao 7, Matej Suknaić i Josip Starčević po 6 pogodaka, dok je na golu u svojoj prvoj seniorskoj utakmici u životu Ante Stilinović ostvario učinak od 8 obrana.