Seniori su gostovali u Crikvenici i bez pola ekipe ostvarili tijesan poraz.

Utakmica 9. kola III HRL zapad igrala se u nedjelju, 2.12.2018. godine, u Crikvenici, a na put smo otišli bez većine prvotimaca. Zbog brojnih nesretnih događaja, ozljeda i obiteljskih obveza u sastavu od prvotimaca nije bilo Ivana Jelića, Ivana Sabljaka, Marka Kovačevića, Marka Brkljačića, Mateja Udiljka, Stjepana Mufića, Mateja Suknaića i Tomislava Sabljaka.

Većina igrača je prvi puta ove sezone dobila ozbiljniju priliku koju su svi objeručke prihvatili i opravdali.

U utakmicu protiv fizički puno nadmoćnijih i starijih (25-30 godina) protivnika ušli smo vrlo dobro i igrali gol za gol (1:1, 2:2, 3:3, 4:4, 5:5). Od 10. do 15. minute utakmice pogotcima Starčevića, Brajkovića i Milkovića prelazimo u vodstvo (10:7). Domaćini pozivaju minutu odmora tijekom koje dolaze do daha i serijom 4:0 prelaze u vodstvo od jednog pogotka prednosti (11:10). Sve više su do izražaja dolazile fizičke razlike i na poluvremenu imamo 3 gola zaostatka (14:17).

Nastavili su igrači Selca u istom ritmu i početkom drugog dijela utakmice, povisili na 24:17, no naša mlada ekipa je pokazala veliko htijenje i novim naporima počela smanjivati rezultat (25:20, 27:23) do konačnih -4 (31:27).

Nerješiva zagonetka za protivnike je bio odlični Josip Starčević koji je postigao 12 pogodaka, dok su Ivan Brajković i Tomislav Milković dodali 6, odnosno 4 pogotka.

Pohvale svim igračima na odličnoj igri i velikom zalaganju.