Dječaci A su u subotu, 24.11.2018., otputovali u Rijeku i odigrali utakmice lige Primorsko-goranske županije.

Za protivnike smo imali ekipe Viškova i Zameta, kojima smo se suprotstavili bez bolesnog Hrvoja Rukavine. Iako su se dečki borili koliko su mogli ostvarili smo dva poraza.

RK GOSPIĆ – RK ZAMET I 13:20 (7:9) – bila je ovo odlična utakmica u kojoj su protivnici cijelo vrijeme bili u prednosti od jednog ili dva pogotka. U drugom poluvremenu, kada smo imali mogućnost poravnati rezultat, a možda i povesti, ozlijedio nam se Marko Čačić koji do kraja utakmice nije ulazio u igru. Protivnik je iskoristio situaciju i do kraja utakmice povisio svoju prednost na +7. Luka Orešković postigao je 4, dok je Vedran Hećimović dodao 3 pogotka.

 

RK VIŠKOVO – RK GOSPIĆ 21:16 (13:7) – izostanak Hrvoja Rukavine se i u ovoj utakmici pokazao kao veliki hendikep za našu ekipu, a kada tome pridodamo i ozljedu Marka Čačića poraz je sasvim realan. Tako desetkovani nismo mogli parirati ekipi Viškova. Napadački raspoložen je bio Ivan Jergović koji je postigao 9 pogodaka, a Vedran Hećimović je bio precizan 4 puta.