Naši dječaci i djevojčice su i ovaj vikend nastupali u ligi Primorsko-goranske županije i snage odmjerili s ekipama Čavli, Zameta, Murvice i Vinodola.

Dječaci su iznenađujuće ispustili 6 pogodaka prednosti i u završnici dozvolili starijoj ekipi Čavla da, ipak zasluženo, dođe do neriješenog rezultata, dok je protiv RK Zamet II sve bilo na strani naše ekipe koja je ostvarila uvjeljivu pobjedu od 14 pogodaka prednosti. Najviše pogodaka postigli su Nikola Kovačević (7), Ivan Starčević (6) i Ivan Dasović (5).

Djevojčice su odigrale nove dvije dobre utakmice. Malo više hrabrosti i odlučnosti nedostajalo je za pobjedu u utakmici protiv Murvice u kojoj smo na kraju minimalno poraženi rezultatom 9:8. Protiv nešto jačeg Vinodola su cure također prikazale dobru igru, te ostvarile poraz od 4 pogotka razlike. Najefikasnija je bila naša Božena Milinković s 8 pogodaka.

Dječaci

RK GOSPIĆ – RK ČAVLE 15:15

RK ZAMET II – RK GOSPIĆ 4:20

 

Djevojčice

ŽRK MURVICA – RK GOSPIĆ 9:8

ŽRK VINODOL – RK GOSPIĆ 10:6