U nedjelju, 18.3.2018., smo u Gospiću ugostili ekipu Vrbovskog i odigrali dvije utakmice lige Primorsko-goranske županije.

Redovne utakmice lige PGŽ u konkurenciji dječaka 2005. godišta odigrane su u Gospiću, a protivnik nam je bila ekipa Vrbovskog. Odigrane su dvije utakmice u kojima smo pokazali da smo trenutačno bolji protivnik.

 

RK GOSPIĆ – RK VRBOVSKO 19:9 – u prvoj utakmici prednost su dobili većinom igrači 2005. godišta koji su prikazali jednu veoma borbenu, rastrčanu i odlučnu igru. Nakon početnog grča i ispitivanja snaga uspijevamo se nakon prvih 15 minuta utakmice odvojiti na plus 4 (9:5). U nastavak smo ušli još odlučnije, podigli koncentraciju u obrani te serijom 4:0 povećati razliku na 13:5 i došli do konačne pobjede od 10 pogodaka razlike. Najefikasniji su u našoj ekipi bili Župan sa 6, Milković s 4 i Čačić s 3 pogotka, dok je odličan na golu bio Rukavina.

RK GOSPIĆ – RK VRBOVSKO 22:12 – nakon 10ak minuta odmora krenula je i druga utakmica u kojoj su priliku dobili najviše dobili igrači 2006. i 2007. godišta, te nastavili s ozbiljnom i kvalitetnom igrom i u obrani i u napadu. Početnim vodstvom 3:0 dali su dečki do znanja da bi i ova utakmica mogla završiti našom pobjedom, a serijom 4:0 krajem prvog poluvremena povisili smo prednost na +6 (10:4). Nastavak borbenosti nam je u drugih 15 minuta utakmice donijela povećanje prednosti i pobjedu rezultatom 22:12. Suknaić sa 6, Jergović s 5 i Župan s 4 pogotka bili su najefikasniji u našoj ekipi.

 

Čestike svim igračima na zaista borbenoj i odličnoj igri.