Djevojčice 2013. i dječaci 2015. godišta sudjelovali su u nedjelju, 21. svibnja 2023. godine,  na turniru u malom rukometu „Crikva Mini“ u Crikvenici. Djevojčicama je ovoga puta borba za medalje izmaknula „za dlaku“ dok su dječaci u Gospić donijeli broncu oko vrata. U najbolju petorku turnira izabran je Andrej Stojanović, član rukometnih grupa u Otočcu.

Malene rukometašice Gospića u grupnoj su fazi odigrale 6 utakmica i upisale 2 pobjede, 1 neriješeni rezultat i 3 poraza, dok su dječaci s 3 pobjede i 2 poraza osigurali prolazak u polufinale. Poraz u polufinalnoj utakmici nije obeshrabrio mlade Gospićane koji su se pobjedom u utakmici za 3. mjesto popeli na postolje turnira u Crikvenici.

Čestitke svima na odličnoj igri i osvojenim odličjima.

U nastavku donosimo rezultate svih utakmica i nagrađene.

REZULTATI

DJEVOJČICE 2013.

RK GOSPIĆ – ŽRK OGULIN 4:8

ŽRK SENIA 2 – RK GOSPIĆ 2:6

RK RAB – RK GOSPIĆ 7:8

RK GOSPIĆ – ŽRK SENIA 1 7:10

ŠR CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 9:6

RK GOSPIĆ – RK OMIŠALJ 7:7

DJEČACI 2015.

ŠR CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 12:9

RK GOSPIĆ – PŠR 7:5

RK SENJ – RK GOSPIĆ 5:8

RK GOSPIĆ – RK SEDMERAC KARLOVAC 7:9

ŠR CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 9:10

POLUFINALE: RK SEDMERAC KARLOVAC – RK GOSPIĆ 8:6

ZA TREĆE MJESTO: ŠR CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 4:11

UKUPNI POREDAK:

  1. ŠR CRIKVENICA
  2. RK SEDMERAC KARLOVAC
  3. RK GOSPIĆ

NAJBOLJA PETORKA: ANDREJ STOJANOVIĆ