U Karlovcu smo odigrali utakmicu 2. kruga 1.HRLDB zapad i ostvarili uvjerljivu pobjedu.

Dječaci B (2008. godište) su u subotu, 10.11.2018. godine, otputovali u Karlovac gdje su snage odmjerili s istoimenim domaćinom. Vrlo dobrom igrom osigurali smo visoku pobjedu kojom smo zadržali 1. mjesto na ljestvici.

 

RK KARLOVAC – RK GOSPIĆ – 8:25 (3:13) – visokih 6:1 u prvom dijelu prvog poluvremena je, uz neisokoištenih par “zicera”, veoma rano uspjerilo utakmicu u našu korist. Duboka obrana nije dozvoljavala protivniku razvijanje napada, dok je napadački učinak naših igrača također bio na razini. Trener je imao prilike rotirati igrače te su svi dali svoj doprinos ovoj uvjerljivoj pobjedi. Luka Borovac postigao je 10, Ivan Borovac 5, dok su Mateo Jergović, Josip Ratković, Mladen marković i Vito Maras dodali po 2 pogotka.