I djevojičice A nastavljaju sa svojim ligaškim obvezama!

U subotu, 10.11.2018. godine, su u Rijeku otputovale i djevojčice te u ligi PGŽ odigrale nove dvije utakmice.

 

ŽRK OMIŠALJ – RK GOSPIĆ 12:11 (9:6) – utakmica protiv djevojčica iz Omišlja je bila veoma čvrsta i napeta. Naše cure su uspjele nadoknaditi zaostatak od 4 pogotka (6:10) i u završnicu ući s rezultatom 11:11, no pobjeda u posljednjim trenucima ipak odlazi protivnicama. Barbara Borovac i Božena Milinković su postigle po 3, a Jana Vojta i Danijela Šop po 2 pogotka.

ŽRK ZAMET – RK GOSPIĆ 5:23 (2:8) – odličan ulazak u utakmicu donio nam je visoku 7:1 prednost koja se do kraja samo povećavala do konačnih +18. Danijela Šop je postigla 8, Božena Milinković 5, Barbara Borovac 4, a po 3 pogotka su dodale Jana Vojte i Martina Devčić.