Liga Primorsko-goranske županije dolazi do svoje završne faze, a naši dječaci “B” i djevojčice “A” otputovali su na svoje utakmice u Rijeku i Rab.

Dječaci “B” (2006. godište) solidnim su igrama, unatoč izostanku nekolicine bitnih igrača, osvojili nova 4 boda pobijedivši RK Čavle i PŠR. Ostvarenim uspjehom ostali smo u borbi za ulazak među tri najbolje ekipe lige. Do kraja je ostalo 6 utakmica.

RK ČAVLE – RK GOSPIĆ 8:10 (4:6) – iako smo cijelu utakmicu proveli u vodstvu (3:0, 6:4, 8:6) ne možemo biti zadovoljni velikim broje tehničkih pogrešaka. Protivnici ih, srećom, nisu uspjeli naplatiti te pobjeda odlazi na našu stranu. Napadački su najraspoloženiji bili Hećimović s 4, Vučetić s 3 i Jergović s 2 pogotka, dok je golman Rukavina davao dodatnu sigurnost obrani.

PŠR – RK GOSPIĆ 9:14 (6:8) – igru “toplo-hladno” i brojne crne rupe (2:0, 2:2, 5:2, 5:5) prekinuli smo odličnom serijom 7:0 (14:6) i ostvarili još jednu pobjedu. Vučetić i Hećimović postigli su po 4, dok su Čačić i Jergović dodali po 2 pogotka.

 

Djevojčice “A” su, također u oslabljenom sastavu, otputovale u grad Rab gdje su pokazale dobru igru, no ostvarile poraze protiv Senije i Zameta.

RK GOSPIĆ – ŽRK SENIA 12:22 (7:15) – Milković (5), Šop (4)

RK GOSPIĆ – ŽRK ZAMET 6:9 (1:7) – Šop (3), Milković (2)