Dječaci rođeni 2012. i 2013. godine RK Poreč i RK Umag bili su protivnici rukometašima trenera Mateja Udiljka u susretima 7. kola 1. HRL Zapad koji su odigrani u nedjelju, 11. veljače 2024. godine, u Umagu. Po jedan poraz i pobjeda dodali su nova 2 boda u ukupni zbir i time su dječaci U11 zadržali 8. mjesto na tablici s 3 pobjede, 8 poraza i 6 osvojenih bodova u 11 odigranih utakmica.

Visokih 5:0 ekipe Poreča na otvaranju utakmice poljuljalo je samopouzdanje gospićkih dječaka. Time out u 10. minuti pokazao se odličnim potezom trenera Udiljka koji je rezultirao serijom 6:0 malenih Gospićana koji su sustigli prednost protivnika i na odmor otišli s izjednačenim rezultatom (8:8).

Nakon predaha prvoplasirana ekipa Poreča ipak je pokazala kvalitetu više kojoj su Gospićani na čelu s Lukom Rogićem  (6 pogodaka) parirali u okviru svojih mogućnosti. Utakmica je završila porazom rezultatom 19:13, ali i zadovoljstvom pokazanim protiv zasigurno najkvalitetnije ekipe lige.

Utakmicu protiv Umaga gospićki su rukometaši otvorili serijom od 4 uzastopna pogotka. Rezultatsku prednost držali su sve do 14. minute (6:3) nakon koje Istrijani istom serijom zatvaraju poluvrijeme i okreću rezultat u svoju korist (7:6).

U nastavku susreta Gospićani su bili čvrsti u obrani, konkretni u realizaciji i dvjema 3:0 serijama nisu ostavili puno prostora protivnicima što je rezultiralo pobjedom rezultatom 13:11.

RK POREČ – RK GOSPIĆ 19:13 (8:8) – Rogić (6), Ratković (2), Alibabić (2), Pezelj (2), Maras (1)

RK GOSPIĆ – RK UMAG 13:11 (6:7) – Ratković (3), Alibabić (3), Maras (3), Pezelj (2), Borovac (1), Rogić (1)