Nedjelja, 2. travnja 2023. godine, bila je rezervirana za susrete Lige Rukometnog saveza Primorsko-goranske županije. Dječaci U11 odigrali su utakmice 12. i 14. kola protiv vršnjaka rukometnih klubova Zamet i Adriatic Rijeka. Jednom pobjedom upisali su nova dva boda i u trenutnom poretku nalaze se na 8. mjestu s 3 pobjede, 1 neriješenim rezultatom i 6 poraza.

Na seriju 3:0 Gospićana na otvaranju susreta rukometaši Zameta odgovorili su istom mjerom. Prvih 15 minuta igrala se kvalitetna utakmica i na predah se otišlo s minimalnom prednošću Riječana (8:7).

Nastavak susreta donio je bolju i odlučniju igru igrača trenera Mateja Udiljka koji su serijom 3:0 u 18. minuti prešli u vodstvo od +3 (12:9) koje su do kraja utakmice povećali (17:13).

Susret protiv rukometaša Adriatica u prvom je poluvremenu bio vrlo sličan prvoj odigranoj utakmici. Igra „gol za gol“ nakon prvih 15 minuta donijela je rezultat 8:7 i minimalni zaostatak Gospićana.

Nakon predaha, sve do 24. minute, nastavila se izjednačena igra nakon čega su Riječani napravili seriju od 3 uzastopna pogotka, a svoju su prednost povećali na +5 i utakmicu završili rezultatom 18:13.

RK ZAMET – RK GOSPIĆ 13:17 (8:7) – Pintar (7), Matić (6), Šolaja (3), Kukuruzović (1)

RK ADRIATIC RIJEKA – RK GOSPIĆ 18:13 (7:8) – Šolaja (4), Matić (3), Pintar (3), Borovac (2), Ratković (1)