Gradska sportska dvorana u Gospiću ugostila je u nedjelju, 15. listopada 2023. godine, odigravanje 3. kola 1. HRL Zapad za dječake U11. Iako su rukometaši trenera Mateja Udiljka trebali odigrati susrete protiv RK Rudar Adria Oil i RK Rovinj, odigrana je samo prva spomenuta utakmica, a dječaci iz Rovinja morali su otkazati svoj dolazak. Gospićani su upisali poraz i time se trenutno nalaze na 8. mjestu ukupnog poretka.

Ekipa iz Labina utakmicu je otvorila serijom od 3 uzastopna pogotka, a istu su ponovili još dva puta do 15. minute prvog dijela susreta. Čvršćom i odlučnijom igrom ekipa Rudara na poluvremenu je imala prednost od 7 pogodaka te se na predah otišlo pri rezultatu 12:5.

U nastavku su Gospićani pokazali kako mogu parirati Istrijanima postigavši tek jedan pogodak manje od protivnika, ali je visoka prednost s poluvremena pobjedu donijela rukometašima iz Labina. Rezultat kod posljednjeg sučevog zvižduka bio je 21:13.

RK RUDAR ADRIA OIL – RK GOSPIĆ 21:13 (12:5) – Borovac (6), Maras R. (3), Rogić (2), Ratković (2)