Ženski rukometni klub “Vinodol” iz Novog Vinodolskog je u okviru trodnevne manifestacije Fit4Novi organizirao turniri malog rukometa za djevojčice rođene 2012. godine i mlađe.

Rukometni klub “Gospić” se, kao i svaki puta do sada, sa zadovoljstvom odazvao pozivu i u subotu, 28. svibnja 2022. godine, s jednom ekipom djevojčica uveličao ovaj lijepi rukometni događaj.

Trenerica Beba Romac u ekipi je imala šaroliku ekipu djevojčica iz rukometnih grupa Gospića (2 igračice), Udbine (2 igračice) i Brinja (5 igračica) rođenih od 2012. do 2016. godine, te su time odliči rezultati još i veći.

Većini prvi turnir i prve utakmice u svojoj kratkoj rukometnoj karijeri ostati će u prelijepom sjećanju, jer je oko vrata zasjala brončana medalja.

Razlog za još veći osmjeh imala je gospićanka Lara Stručić koju je organizator sasvim zasluženo nagradio titulom najbolje igračice turnira.

REZULTATI

RK Gospić – ŽRK Senia 2 5:3