Najmlađe djevojčice u ligaškim natjecanjima u sezoni 2023./2024., one rođene 2012., 2013. godine i mlađe, odigrale su u subotu, 25. studenog 2023. godine, u Poreču protiv vršnjakinja ŽRK Rudar i ŽRK Poreč susrete 2. kola 1. HRL Zapad. Po jedan poraz i pobjeda smjestile su rukometašice trenerice Antonije Antić na 6. mjesto trenutnog poretka.

Djevojčice U11 utakmice odigravaju u tri poluvremena po 10 minuta.

Prvih 10 minuta susreta protiv ŽRK Rudar djevojčice iz Gospića otvorile su pogotkom na koji su protivnice odgovorile serijom 3:0, a prva trećina susreta je završila nakon pogotka gospićkih rukometašica (2:3)

U drugoj trećini utakmice Gospićanke su postigle tek jedan pogodak dok su Labinjanke bile sigurnije i konkretnije u realizaciji pa je nakon 20 minuta igre rezultat bio 7:3 na strani protivničke ekipe.

U posljednjih 10 minuta odlična Tihana Marković postigla je 4 od ukupno 6 pogodaka, ali su i u ovom dijelu utakmice protivnice bile bolje pa su Gospićanke po isteku 30. minute upisale poraz rezultatom 12:7.

Unatoč porazu u prvom susretu malene gospićke rukometašice drugu su utakmicu odigrale kao da se poraz nije ni dogodio. Već su u prvih 10 minuta serijom od 3 uzastopna pogotka, ujedno i jedinim pogotcima u prvoj trećini, na prvi predah otišle s vodstvom 3:0.

Druga je trećina donijela izjednačenu igru obje ekipe od kojih je svaka postigla po 6 pogodaka. Po isteku 20. minute rezultat je i dalje bio na strani Gospićanki (9:6).

Posljednjih 10 minuta igračice trenerice Antić ponovno su preuzele dominaciju i na krilima ponovno odlične Tihane Marković sa 7 i Rite Orešković sa 4 postignuta gola upisale prvu pobjedu u državnoj ligi u sezoni 2023./2024 rezultatom 14:9.

U susretu protiv ŽRK Rudar najkorisnijom igračicom proglašena je Tihana Marković, a istu titulu u utakmici protiv ŽRK Poreč odnijela je Rita Orešković.

ŽRK RUDAR – RK GOSPIĆ 12:7 (3:2, 7:3) – Marković (6), Orešković R. (1)

RK GOSPIĆ – ŽRK POREČ 14:9 (3:0, 9:6) – Marković (7), Orešković R. (4), Stručić (2), Tominc (1)