Dvorana Dinko Lukarić u Rijeci ugostila je utakmice Lige Rukometnog saveza Primorsko-goranske županije. Rukometni klub „Gospić“ ovu ligu u svim uzrastima smatra isključivo razvojnog karaktera, stoga je ekipa dječaka U15 u subotu, 25. studenog 2023. godine, susrete 7. i 9. kola spomenute lige protiv RK Mornar Dramalj-Crikvenica i RK Zamet odigrala u mješovitom sastavu. Upisavši po jednu pobjedu i poraz igrači trenera Roberta Havličeka nalaze se na 4. mjestu ukupnog poretka.

Visoka 6:0 serija Gospićana na otvaranju susreta protiv ekipe Mornara zacrtala je smjer odigravanja utakmice. Iako su protivnici uspjeli realizirati nekoliko pogodaka, čvrsta obrana i odlučna igra donijela je gospićkim rukometašima novi niz od 4 uzastopna pogotka nakon 14. minute čime je vodstvo od 6 pogodaka s otvaranja poluvremena povećana na +8, te je rezultat kod odlaska na predah bio 12:4.

U drugom je dijelu na teren izašla potpuno drugačija ekipa iz Crikvenice dok je trener Havliček priliku za igru pružio mlađim igračima koji su je odlično iskoristili. Čvrsta igra obje momčadi i visoka realizacija istih rezultirala je pobjedom Gospićana rezultatom 22:17.

Otvaranje utakmice s 3 uzastopna pogotka ekipe Zameta natjeralo je gospićke rukometaša na „hvatanje“ rezultatske prednosti u prvih 20 minuta susreta. Igrom „gol za gol“ uz tek poneku mini seriju obje momčadi na isteku prvog dijela utakmice rezultat je bio 12:11 na strani protivnika.

Pogotkom u prvoj minuti nastavka Gospićani izjednačuju rezultat, nažalost posljednji put u utakmici. Nakon izjednačenja Riječani prave 4:0 seriju kojom se rezultatski odvajaju (16:12). S nekoliko pogrešaka u obrani i nerealiziranim kaznenim udarcem rukometaši Gospića otvorili su put prema pobjedi Zameta koji je priliku iskoristio i rezultatom 26:20 osvojio dva boda.

RK MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 17:22 (4:12) – Milković (5), Sertić (5), Maras (4), Borovac (4), Jerković (3), Jergović (1)

RK ZAMET – RK GOSPIĆ 26:20 (12:11) – Borovac (4), Jerković (4), Stručić (3), Sertić (3), Maras (2), Milković (2), Duić (1), Brozičević (1)