Igračice Rukometnog kluba „Gospić“ su prema rasporedu odigravanja utakmica, u subotu 5. studenog 2022. godine, trebale igrati susrete protiv RK Rab i ŽRK Senia. Zbog loših vremenskih uvjeta rukometašice Raba nisu mogle doći u Rijeku pa su stoga odigrana dva susreta Gospića i Senja.

Obe su utakmice bila potpuno u znaku rukometašica trenera Vanje Antića.

Velika serija 13:0 u prvom dijelu prvoga susreta prekinuta je pogotkom igračica Senie u 19. minuti pa se na predah otišlo rezultatom 13:1. U nastavku utakmice obe su ekipe postignule podjednak broj pogodaka, ali je prednost iz prvog dijela bila nedostižna i donijela je pobjedu rukometašicama iz Gospića rezultatom 20:6.

Drugi je susret započelo dvjema serijama mladih Gospićanki, 7:0 i 6:0 između kojih su protivnice uspjele „ugurati“ tek 5 pogodaka pa je rezultat na poluvremenu bio 16:5. Nakon predaha nastavila se odlična igra rukometašica Gospića koje su do kraja dvoboja nastavile čvrstu i odlučnu igru, te pobjedom 29:13 upisale još dva boda.

Djevojčice U14 Rukometnog kluba „Gospić“ na tablici ukupnog poretka trenutačno su druge s 4 odigrane utakmice, tri pobjede, jednim porazom i 6 ostvarenih bodova.

ŽRK SENIA – RK GOSPIĆ 6:20 (1:13) – Rukavina (7), Vukelić (5), Delač (2), Pavelić (2), Franić (2), Ivančić (1), Holjevac (1)

RK GOSPIĆ – ŽRK SENIA 29:13 (16:5) – Ivančić (9), Rukavina (6), Butković (4), Vukelić (4), Holjevac (2), Gergi (1), Franić (1), Pavelić (1), Kulaš (1)