Gotovo sve ekipe Rukometnog kluba „Gospić“ su tijekom drugog dijela zimskih školskih praznika nastavile s treniranjem. Gust raspored proljetnog dijela sezone zadržao je rukometašice i rukometaše u dvoranama.

Tijekom praznika, u srijedu, 22. veljače 2023. godine, djevojčice U11, U12 i U14 odigrale su u Senju prijateljske utakmice protiv vršnjakinja ŽRK Senia.

Igračice trenera Vanje Antića odigrale su 3×20 minuta protiv Senjkinja i odnijele visoku pobjedu rezultatom 50:16. Sve su igračice Gospića iskoristile ovu priliku za razvitak i napredovanje te dale treneru Antiću uvid u trenutnu fizičku i rukometnu spremnost.

Djevojčice U11 i U12, bez 15ak odličnih igračica, zajedno su odigrale 4×15 minuta protiv vršnjakinja iz Senja pojačanih s dječacima istog godišta. Sve svoje rukometne vještine pokazale su tijekom odigranih 60 minuta i odnijele pobjedu rezultatom 35:28. Trenerica Antonija Matić imala je priliku vidjeti mlade igračice koje su izostankom onih ponajboljih dobile više minuta u igri.

Velika hvala vodstvu ŽRK Senia na gostoprimstvu, uskoro se vidimo u Gospiću.