Pobjeda u prvoj prijateljskoj utakmici u sezoni 2020./2021.

Djevojčice rođene 2008. i 2009. godine otputovale su u nedjelju, 4. listopada 2020. godine, u Crikvenicu kako bi odigrale prvu prijateljsku utakmicu u pripremi nove sezone gdje su nam protivnice su bile djevojčice ŽRK Murvica, prijateljskog nam kluba.

Zbog zdravstvenog stanja u ekipi nije bila nekolicina djevojčica, no odličan pristup, veliko srce i odličan rad na treningu doveo nas je do pobjede. Kako bi sve igračice dobile priliku igralo se 4×15 minuta, a poletna igra naših igračica niti jednom nije donijela u pitanje konačnog pobjednika. Unatoč velikom broju nerealiziranih prilika tijekom susreta imali smo i 8 pogodaka prednosti (16:8), da bi u konačnici ovaj prijateljski susret završili pobjedom 22:17.

Čestitke zaista svim curama na svom doprinosu, dok su napadački najraspoloženije bile Nika Ivančić s 8, Anja Rukavina sa 6, Sara Vukelić s 4, Paulina Franić s 2, te Marta Kulaš i Danijela Holjevac s po 1 postignutim pogotkom.