Članovi Rukometnog kluba „Gospić“ i njihove obitelji u blagdansko su vrijeme pokazali veliko srce prema onima kojima je potrebna pomoć. Iako je vrijeme provedbe ove humanitarne akcije bilo u vrijeme božićnih blagdana, realizacija je zbog organizacijskih poteškoća odrađena dosta kasnije, a za lijepe vijesti nikad nije kasno.

U organizaciji Vijeća roditelja pokrenuta je akcija za financijsku pomoć dvjema višečlanim obiteljima lošeg ekonomskog statusa pogođenima bolešću ili smrću najužih članova obitelji. Skupljeno je 1.000,00 eura i u vidu poklon bonova Lidla uručeno obiteljima.

Obitelji se od srca zahvaljuju svima koji su sudjelovali u ovoj iskrenoj pomoći i još jednom dokazali kako Rukometni klub „Gospić“ svoje članove ne želi obrazovati samo u sportskom već i u duhu života.