Osvojene zlatne medalje u sve tri kategorije dječaka.

Turnir je bio organiziran u subotu, 23. veljače 2019. godine, u konkurenciji dječaka i djevojčica rođenih 2008., 2009. i 2010. godine. Naš klub je sudjelovao s čak 9 ekipa (4 ekipe djevojčica i 5 ekipa dječaka). Iako djevojčice zbog izostanka određenih igračica nisu ostvarile zapažene rezultate, prve ekipe dječaka su ostvarile stopostotni učinak osvojivši zlatne medalje u svim kategorijama i to bez ijednog poraza.

Uz ekipne nagrade naši igrači su osvojili brojne individualne, pa je tako u 2008. godištu nagradu za najboljeg igrača dobio Andrej Stilinović, dok su u najbolju ekipu uvršteni Mateo Jergović i Mladen Marković.

U kategoriji 2009. godišta nagrađeni su Vito Maras (najbolji igrač), Mateo Tonković Javorina (najbolja ekipa) i Matan Marković (najbolja ekipa), dok su u 2010. godištu najuspješniji bili Andrija Tomašić (najbolji golman), Nikola Stopić (najbolja ekipa), Milan Asić (najbolja ekipa).

Čestitke domaćinu na odličnoj organizaciji, a velike pohvale našim članovima na još jednom vrhunski odrađenom turniru.