Međusobni susret protiv ekipe MRK Arba Rab s kojima su dječaci U13 Rukometnog kluba „Gospić“ u paru u natjecanju 1. HRL Zapad odigrao se u nedjelju, 25. veljače 2024. godine, u Labinu. Visokom pobjedom Gospićani su dodali još 2 boda u ukupni zbir.

Otvaranje utakmice s 4:0 dalo je naslutiti premoć ekipe trenera Roberta Havličeka, pod vodstvom Zvonimira Kneževića, nad prijateljima, ali i protivnicima, s Raba. Čvrsta igra, kvalitetna obrana i visoka realizacija u napadu dovela je mlade Ličane na +6 po isteku 20. minute (15:9).

Do 28. minute nastavka rukometaši Arbe parirali su Gospićanima, no u nastavku se, dvjema serijama od 5 uzastopnih pogodaka, gospićki rukometaši odvajaju na Rabljanima nedostižnu prednost. Odličnom igrom istaknuo se najmlađi član ekipe Milan Pintar koji je u pobjedu svoje ekipe rezultatom 28:14 utkao 9 postignutih golova.

RK GOSPIĆ – MRK ARBA RAB 28:14 (15:9) – Pintar (9), Tomljenović (6), Stručić (3), Asić (3), Župan (2), Ratković (2), Pajtl (1), Jandrić (1), Sarić (1)