Nakon pokazanog na Turniru regija održanom od 27. do 29. prosinca 2023. godine u Đurđevcu sedam je gospićkih rukometaša rođenih 2008. i 2009. godine pozvano na 3. okupljanje regionalne selekcije Rijeka, Kvarner, Karlovac, Gospić. Centar Zamet u Rijeci ugostio je spomenuto okupljanje u nedjelju, 24. ožujka 2024. godine.

Na trening sa stručnim suradnicima HRS-a za regiju Zapad pozvani su Gabrijel Sertić, Ivan Borovac, Mladen Marković, Andrej Stilinović, Karlo Korečić, Josip Ratković i Tomo Milković koji su u 90 minuta još jednom dobili priliku prikazati svoja rukometna znanja i sposobnosti usvojene dugogodišnjim predanim treniranjem.

Vjerujemo kako su svojom kvalitetom opravdali povjerenje koje su dobili ovim pozivom i kako će upravo njihova imena biti na nekom od sljedećih poziva na okupljanje selekcija pa i reprezentacija.

Čestitamo igračima i veselimo se pratiti njihov daljnji rast i razvoj prema najvišoj razini rukometa u Hrvatskoj.