Dječaci rođeni 2010. i 2011. godine po prvi su puta u sezoni 2023./2024. odradili okupljanje regionalne selekcije Rijeka, Kvarner, Karlovac, Gospić. U nedjelju, 17. ožujka 2024. godine, u Centru Zamet u Rijeci 65 je dječaka pred stručnim suradnicima HRS za regiju Zapad odradilo 90 minuta zajedničkog treninga.

Na popisu su svoje mjesto zaslužili Ivano Stručić, Matej Tomljenović, Josip Pajtl, Milan Pintar, Nikola Nikšić i Luka Brozičević, te Ivan Župan, koji je zbog ozljede propustio okupljanje, čiju su kvalitetu prepoznali treneri regionalne selekcije. Sve naučeno kroz nekoliko godina treniranja spremno su pokazali i vjerujemo opravdali svoj odlazak na spomenuto okupljanje.

Čestitamo dječacima na ovoj izuzetnoj prilici i vjerujemo kako će njihova imena ponovno naći mjesto na nekom od slijedećih regionalnih okupljanja.