Sezona 2017./2018. nam kuca na vrata, a mi se i dalje pojačavamo na trenerskim pozicijama. S nama je naš veliki prijatelj i rukometaš, te dugogodišnji igrač seniora Ivan Blašković.

Ivan Blašković (31) nam dolazi iz Ogulina, višegodišnji je igrač seniora našega kluba i veliki prijatelj koji je, kao i ostali naši treneri, jedna izuzetno vrijedna, pozitivna i pouzdana osoba puna ljudskih i rukometnih kvaliteta. Ivan je licencirani rukometni trener kojega i oni najmlađi, ali i stariji, mogu i moraju slijediti i od njega učiti.

Donosimo kratku sportsku biografiju:

– 2003. godina – postao član Rukometnog kluba “Ogulin”

– 2010. godina – počeo trenirati dječake 2000. godišta

– 2012. godina – završio trenersku školu pri HOO i postao licencirani trener u Rukometnom klubu “Ogulin”

– 2012. godina – prvi rukometaš u Ogulinu koji je nagrađen nagradom za najboljeg sportaša Grada Ogulina

– 2013. godina – s dječacima Rukometnog kluba “Ogulin” 2000. godišta osvojio prvo mjesto u 2.HRLDA 

– 2014. godina – postao član i igrač Rukometnog kluba “Gospić”

– 2016. godina – s dječacima Rukometnog kluba “Ogulin” 2002. godišta osvojio prvo mjesto u B skupini lige pod organizacijom PGŽ

– 2017. godina – postao licencirani trener Rukometnog kluba “Gospić”

 

S trenerom Blaškovićem smo dobili jedno veliko trenersko i ljudsko pojačanje koje nas čini privilegiranima. Ivan će u sezoni 2017./2018. biti jedan od trenera dječaka 2002. godišta i veoma važna spona u organizaciji na relaciji Vrbovsko – Ogulin – Gospić, te se nadamo što dužoj suradnji.

Dobrodošao!!!