Dječaci A su u nedjelju, 18.11.2018., gostovali u Karlovcu.

Za protivnike smo imali ekipe Karlovca i Arbe Rab te ostvarili pobjedu i poraz.

RK GOSPIĆ – RK KARLOVAC 16:23 (7:9) – tijekom cijele utakmice mogli smo vidjeti veoma nervoznu igru s puno pogrešaka na obje strane. Prvi pogodak je postignut tek u 5. minuti utakmice, dok u 6. minuti imamo zaostatak od 2:0. Karlovčani su bili konkretniji u većem dijelu utakmice i vodili 2 do 3 pogotka prednosti (10:7, 11:8, 13:10). Jedini period u kojem smo uspjeli nametnuti svoj ritam bio je sredinom drugog poluvremena kada uspijevamo spojiti nekoliko dobrih obrana i efikasnih napada te poravnati na 14:14. Kada se učinilo da ćemo posljednjih 10 minuta utakmice nastaviti u spomenutom ritmu dolazi do novog pada, protivnik radi seriju 9:2 i zasluženo osvaja 2 boda. Ivan Jergović je postigao 5, Luka Orešković 4, a Hrvoje Rukavina 3 pogotka

 

MRK ARBA RAB – RK GOSPIĆ 13:23 (7:14) – odličan ulazak u utakmicu donio nam je visoku prednost na samom početku (9:1) koju smo mirno održavali do samoga kraja. Vedran Hećimović sa 6, te Marko Čačić, Ivan Jergović i Luka Orešković sa po 4 pogotka bili su najefikasniji u našoj ekipi.