Početkom priprema za novu sezonu, tj. prije prve pripremne utakmice, birala se i osoba od povjerenja trenera i igrača, odnosno kapetan ekipe. Novi je “vođa” seniorske ekipe našega kluba Klaudio Bašić. Trener ga je predložio, a suigrači podržali prijedlog kojeg je zaista ZASLUŽIO. Srčanost, marljivost, poštenje, neustrašivost samo su neke odlike našega kapetana koji već sa svojih tek napunjenih 18 godina treba biti uzor svima u klubu. To je osoba koja je uvijek na raspolaganju, koja se nikada ne predaje, koja je sposobna u isto vrijeme igrati i “dirigirati” cijelom ekipom na terenu. Svi smo obavezni poštivati njegovu ličnost koju ova slika uvelike opisuje. Za ekipu više nisi Klaudio, Klod, već kapetan. Pa, KAPETANE, čestitamo, cijela ekipa je uz tebe.