U novu sezonu seniori ulaze jači za ljevorukog Lea Seferagića.

Ekipa seniora u sezonu 2020./2021. ulazi jača za Lea Seferagića, iskusnog ljevorukog igrača s kojim će uvelike pojačati konkurenciju na pozicijama desnog krila i desnog vanjskog.

Seferagić je prve rukometne korake naučio s 12 godina u Rukometnom klubu Kvarner iz Rijeke s kojim je kasnije u seniorskoj konkurenciji osvojivši 1. mjesto u 3.HRL zapad ušao u 2.HRL zapad, te  osvojivši 1. mjesto u konačnici zaigrao i u 1.B HRL.

Odlaskom u RK Crikvenica još se dvije godine zadržao u veoma jakoj 1.B HRL zapad, nakon toga se priključio RK Matulji s kojima ponovno osvaja 1. mjesto u 2.HRL zapad i po treći puta se natječe u 1.B HRL.

U svojoj bogatoj devetnaetogodišnjoj rukometnoj karijeri igrao je i za RK Pećine i za RK Selce, a od ove sezone pojačava redove našeg drugoligaša.

Leu želimo puno uspjeha i sreće, te da bude uspješan i u našem Rukometnom klubu “Gospić”.