Prezentacije rukometa odrađene su i u Dječjem vrtiću Pahuljica u Gospiću.

Naši mladi članovi posjetili su s trenerom Kneževićem Dječji vrtić Pahuljica u Gospiću sa željom da svoj djeci određenim vježbama pobliže dočaraju rukometnu igru i vježbe koje naši mladi rukometaši i rukometašice odrađuju na treningu.

Vrlo brzo je rukometni duh i veselje zavladalo prostorijom, a vrtićarci su objeručke prihvatili poziv, priključili se prezentaciji i s osmjehom odrađivali rukometne vježbe.

Ovim putem se želimo zahvaliti Dječjem vrtiću Pahuljica, tetama i ostalim zaposlenicima što su nam omogućili da se ova prezentacija realizira.

Upisi vrtićaraca u grupe našega kluba traju, a svoje dijete upisati možete pozivom na Dubravka Rukavina, mob: 098/954-3043, Vanja Antić, mob: 095/868-0006 ili dolaskom u jedan od sljedećih termina treninga:

– ponedjeljak 16-17 sati – dvorana OŠ dr. Jure Turića, Gospić

– utorak 16-17 sati – dvorana OŠ dr. Jure Turića, Gospić

– petak 16-17 sati – dvorana OŠ dr. Jure Turića, Gospić

 

Dostavljamo termine upisa i treninga i za ostale grupe koje djeluju pri klubu.