U drugom dijelu sezone 2021./2022. privremeni trener ekipe seniora bio je Vanja Antić. Zbog obaveza tajnika i trenera mlađih dobnih skupina zahvalio se na povjerenju i ostao u ekipi kao igrač. Uprava je trenersku poziciju odlučila povjeriti Marinu Biliću, dosadašnjem igraču seniorske momčadi.

Marin je šibenčanin rođen 10.8.1984. godine.

Rukometnu karijeru počeo je stjecati u svom rodnom gradu gdje je na pozicijama srednjeg vanjskog i kružnog napadača igrao najprije 3., a zatim i 2. HRL jug. Nakon Šibenika otišao je u obližnji RK Vodice s kojim je iz 3.HRL jug preko 2.HRL jug ušao i nastupao u 1.B HRL jug.

Seniorskoj ekipi Rukometnog kluba „Gospić“ priključio se kao igrač u sezoni 2020./2021. te je klubu pomogao u ostvarenju povijesnog uspjeha, plasmana iz 2.HRL zapad u 1.HRL jug.

Kao trener radio je četiri godine u Rukometnom klubu „Vodice“.

Novom treneru želimo puno sreće i ustrajnosti u radu.