U 9. krugu I HMKRL zapad naši su mlađi kadeti otputovali u Rijeku i snage odmjerili s ekipama Trsata i Zameta.

 

Na Gospićane, izgleda više nego na ikog drugog utječe početak srednje škole, lijepo vrijeme i sve što proljeće donosi njima i njihovim obiteljima. Navedeno je spomenuto iz razloga što sve to direktno utječe na treniranje, igranje, te sami pristup i odgovornost.

Ogromni problemi (učenje, putovanja, bolesti, radovi oko kuće) u slaganju ekipe koja će putovati u Rijeku nisu ostali ne naplaćeni od strane protivnika koji takve probleme nemaju. Sve se to odrazilo i na uvjerljive poraze naše ekipe od strane zaista i jačih protivnika koji love prva dva mjesta, plasman na završnicu prvenstva Hrvatske i borbu za prvaka Hrvatske u tom godištu.

RK GOSPIĆ – RK TRSAT 9:27 (4:16) – Starčević, Milković, Mufić po 2 pogotka

RK ZAMET – RK GOSPIĆ 23:9 (8:5) – Vukelić, Starčević, Milković i Šop po 2 pogotka