Lička ekološka akcija i Grad Gospić organizirali su Zelenu čistku koju su naši članovi podržali i ove godine.

Briga o park šumi Jasikovac se nastavlja, te je i ove godine (subota, 21.4.2018.) organizirana Zelena čistka, akcija kojom se već duži niz godina pozivaju građani grada Gospića i pomognu, nakon duge zime, neophono uređenje navedene park šume.

Budući se već godinama s našim članovima odazivamo na ovakve i slične akcije organizirane od Grada Gospića i drugih gradskih udruga, naravno da smo se odazvali i na ovaj poziv, a sve kako bi što više Gospićana moglo doći i iskoristiti Jasikovac za razne sportsko-rekreativne aktivnosti.

Ukupno 118 Gospićana odazvalo se na akciju, a od toga je bilo 20-ak članova našega kluba koji su sa svojim roditeljima zasukali rukave i učinili još jedno dobro djelo. veseli nas što smo podržavanjem ove akcije nastavili s odgojem i širenjem svijesti naših članova.

Hvala organizatorima na pozivu, nadamo se da ćemo moći pomoći i sljedeći puta.