Image U utorak (25.3.) odigrana je prijateljska utakmica protiv „Mornara“ iz Dramlja.  Prvo poluvrijeme jako napeto. Domaćini u prvom poluvremenu postižu najveću prednost od tri gola (7:4) no tad se bude Gospićani i uspijevaju izjednačiti na 12:12, a poluvrijeme završava 14:15 za goste.

Početak drugog poluvremena je na strani Gospićana koji predvođeni jako raspoloženim Vanjom Antićem (9 golova iz 9 udaraca, 4 asistencije) Cool dolaze u prednost od dva gola (17:19). Slijedi pad Gospićana, odnosno dizanje razine igre domaćina koji odlaze na 23:20. Gospićani se pokušavaju vratiti (23:22) no domaćini uspijevaju zadržati vodstvo i zasluženo pobjeđuju (28:24).

 

Osim Antića treba spomenuti i Damira Župana koji je uz šut 3/5 dao veliki doprinos na utakmici. Podbacili su Jelić i Pavelić, skupa su imali 14 promašaja Iznenađenje, dok su gospićki golmani skupili 13 obrana (Brkljačić 10/29, Došen 3/12).

 

Veliki pozdrav Denisu Pleši! Beljenje