Seniori Rukometnog kluba “Gospić” su u subotu, 24. veljače 2024. godine, u Crikvenici odigrali gostujuću utakmicu 11. kola 2. HRL Zapad. Ekipa Roberta Hvaličeka odigrala je težak susret protiv RK Mornar Dramalj- Crikvenica upisavši tako deveti poraz ove sezone.

Bila je to utakmica u kojoj su rukometaši Gospića najvećim dijelom lovili minus. U 24. minuti domaćini su stigli na 7 golova razlike, no Gospićani se nisu predavali te su do kraja prvoga pluvremena uspjeli smanjiti zaostatak i otići na odmor s minusom od tri gola razlike (13:16).

Ništa nije bilo izgubljeno, a to su gospićki rukometaši i pokazali na početku drugog dijela utakmice. Vrlo dobar ulazak donio je 3 uzastopna pogotka i izjednačenje. Gospićani su zatim ušli u težak period koji su protivnici iskoristili i dvjema serijama, 3:0 u 48. minuti i 5:0 u 55. minuti, prelaze u vodstvo od +7 (31:24). Prednost je bila nedostižna, a vremena malo. Domaćini su na kraju susreta povećali prednost na +8 i završili utakmicu rezultatom 34:26 (16:13).

RK MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 34:26 (16:13) – Pavelić (8), Milković (6), Jelić (5), Čović (2), Bukovac (2), Jergović (2), Hećimović (1)