Dječaci 2008. godišta su u subotu, 17.11.2018. godine, otputovali u Rijeku i odigrali utakmice protiv Pećina i PŠR.

Igrala se liga Primorsko-goranske županije, a naša ekipa je bila oslabljena za Mladena i Matana Markovića, te Andreja Stilinovića. Bez obzira na izostanke odigrali smo dobre utakmice.

Iako se Pećine zbog nekolicine starijih igrača natječu izvan konkurencije pokazali smo solidnu igru, no nedovoljno za pobjedu. Loše prvo poluvrijeme i zaostatak 3:8 pokušali smo sustići u drugom poluvremenu, smanjili na 7:9, no više od toga nismo uspjeli.

Druga utakmica je bila protiv Primorske škole rukometa (PŠR), te smo protiv svojih vršnjaka ostvarili uvjerljivu pobjedu od 12 pogodaka prednosti.

RK PEĆINE – RK GOSPIĆ 14:10 (8:3) – Ivan Borovac (2), Luka Borovac (2), Mateo Jergović (2), Josip Ratković (2)

RK GOSPIĆ – PŠR 16:6 (9:2) – Ivan Borovac (4), Luka Borovac (4), Vito Maras (4)