Dječaci 2006. godišta su u subotu, 10.11.2018. godine, u Rijeci odigrali nove utakmice lige Primorsko-goranske županije.

U Rijeku smo zbog bolesti otputovali bez dvojice veoma bitnih igrača, golmana Tonkovića i kružnog napadača Oreškovića, no unatoč tome smo odradili dvije dobre utakmice i ostvarili dvije pobjede.

RK ČAVLE – RK GOSPIĆ 12:21 (5:9) – u izjednačenom prvom poluvremenu smo ipak bili malo konkretniji od protivnika i na odmor otišli s 4 pogotka prednosti. U nastavku mijenjamo par detalja u obrani i brzom 3:0 serijom se odvajamo na +7 (12:5). U tom periodu je ekipu vukao Vedran Hećimović koji je odličnim obrambenim kretnjama izluđivao protivničke igrače, ukrao veliki broj lopti, u drugom poluvremenu potigao 7 pogodaka, te nam osigurao visoku pobjedu. Hećimović je ukupno postigao 8, a Jergović dodao 5 pogodaka.

RK GOSPIĆ – RK SENJ 16:9 (9:2) – početnom serijom naših igrača (6:0) omogućili smo svim igračima veliku minutažu. U nastavku je ritam pao, no pobjeda niti u jednom trenutku nije došla u pitanje. Hrvoje Rukavina je postigao 5, a Ivan Jergović i Vedran Hećimović po 4 pogotka.