Naš gost bio je dr. sc. Nenad Rogulj koji je za naše članove održao predavanje o rukometnom treningu.

Predavanje je organizirano u suradnji Samostalne narodne knjižnice Gospić i našega kluba, a održano je u četvrtak, 27. rujna 2018. godine. Nešto više od sedamdeset naših članova i njihovih roditelja ugodno je popunilo prostor SNK Gospić i pratilo riječi bivšeg rukometaša, sadašnjeg trenera i profesora rukometa.

Iako je sadržaj predavanja više bio koncipiran kako bi se trenere i roditelje upoznalo s načinom organizacije treninga, svojih “pet minuta” mogla su uloviti i prisutna djeca koja su kroz desetak najbitnijih predavačevih misli mogla doći do nekih veoma bitnih zaključaka o rukometu, načinu i vrijednosti treniranja i bavljenja sportom.

Vijeće roditelja organiziranjem ovog susreta otvorilo je klubu nova poznanstva i kontakte za eventualna predavanja u budućnosti.