Više od 60 rukometaša i njihovih roditelja sudjelovalo je na tradicionalnom jesenskom usponu na Oštru!

Organizator uspona je bilo Planinarsko društvo Željezničar čiju smo organizaciju ove godine odlučili podržati. Na već tradicionalni jesenski uspon na Oštru (23. rujan 2018.) odazvalo se više od 60 naših članova i njihovih roditelja koji su nedjelju poslijepodne odlučili provesti u obiteljskom okruženju u prirodi.

Nakon uspona naši su članovi produžili do Rizvanuše gdje je nekolicina roditelja i trenera pripremala okrijepu koja se pretvorila u veselo druženje. Djeca su oduševljeno dočekala kobasice s roštilja, palačinke i sokove, rastrčala se po prirodi i igrom okončala ovaj dan i lijepo druženje.

Vijeće roditelja je još jednom predložilo odličnu ideju i uspješno je realiziralo.