Susrete 6. i 7. kola Lige Rukometnog saveza Primorsko-goranske županije dječaci U13 odigrali su u nedjelju, 21. travnja 2024. godine, u Rijeci. Pobjeda protiv RK Kastav i poraz protiv MRK Kozala smjestila je rukometaše trenera Roberta Havličeka na 5. mjesto ukupnog poretka sa 4 pobjede i isto toliko poraza te 8 osvojenih bodova.

Ekipa RK Kastav u prvih je 5 minuta utakmice imala minimalno i jedino vodstvo. Dvije serije od 3 uzastopna pogotka, koncentrirani napadi i čvrsta obrana igračima Gospića osigurali su na poluvremenu prednost od  5 pogodaka (15:10).

U drugom su poluvremenu Kastavci bili konkretniji u igri, ali su Gospićani, vođeni Milanom Pintarom s 8 postignutih pogodaka, pratili tempo i nakon posljednjeg sučeva zvižduka upisali pobjedu rezultatom 22:20.

Nakon početne prednosti ekipe Kozale gospićki su rukometaši, nakon 6. minute serijom 3:0 izjednačili rezultat (5:5). Dvije serije od 4:0 protivničke rukometaše odvaja na +7 (14:7) da bi se na odmor otišlo pri rezultatu 21:14.

Iako su Gospićani odigrali odlično drugo poluvrijeme u kojem su postigli tek jedan pogodak manje od protivničke momčadi, visoka rezultatska prednost s poluvremena ostala je nedostižna. Rukometaši trenera Havličeka, pod vodstvom trenera Zvonimira Kneževića, izgubili su protiv MRK Kozala rezultatom 36:28.

RK GOSPIĆ – RK KASTAV 22:20 (15:10) – Pintar (8), Tomljenović (6), Ilić (5), Šolaja (2), Kukuruzović (1)

MRK KOZALA – RK GOSPIĆ 36:28 (21:14) – Ilić (8), Tonković (6), Jandrić (4), Tomljenović (4), Pintar (3), Šolaja (3)