Djevojčice U11 odigrale su u Rijeci u nedjelju, 28. travnja 2024. godine, susrete 7., 8. i 10. kola Lige Rukometnog saveza Primorsko-goranske županije protiv RK Rab, ŽRK Senia i ŽRK Zamet, a u Crikvenici u nedjelju, 5. svibnja 2024. godine, utakmice 2. i 5. kola spomenute lige protiv vršnjakinja RK Liburnija-Opatija i RK Omišalj. U svih su 5 utakmica igračice trenerice Antonije Antić ostvarile pobjede i tako zauzele 1. mjesto ukupnog poretka sa 6 pobjeda i samo 1 porazom od ekipe koja se natječe van konkurencije.

Nevjerojatna serija od čak 9 uzastopnih pogodaka gospićkih rukometašica zadala je ekipi Zameta težak udarac i nedostižni zaostatak. Nakon prvih 15 minuta igre rezultat je bio 10:1. U nastavku su utakmice Riječanke bile nešto bolje ali su Gospićanke ipak pokazale razinu više i upisale pobjedu rezultatom 17:7.

Protiv Rabljanki su Gospićanke prvih 15 minuta igre bile uvjerljivije i, unatoč borbenosti obje ekipe djevojčica, na predah otišle s +2 (10:8). U drugom su poluvremenu rukometašice Gospića dominirale terenom i serijama od 2 i 3 uzastopna pogotka otišle na nedostižnu prednost. Upisale su nova dva boda pobjedom 16:11.

Treću utakmicu istog dana Gospićanke su odigrale bez imalo traga umora na licima. Suvereno su vladale igrom i na poluvremenu protiv županijskih rivalki ŽRK Senia imale 12:5. Nastavak igre donosi i nastavak dominacije gospićkih rukometašica koje i u trećoj utakmici te nedjelje odnose visoku pobjedu rezultatom 20:10.

Igračice trenerice Antić ponovno su prikazale odličnu rukometnu igru u susretu protiv vršnjakinja iz Opatije. Samo se 3 puta zatresla mreža Gospićanki dok su već u prvih 15 minuta rukometašice Gospića loptu u mrežu „pospremile“ 7 puta. U nastavku je utakmice, baš kao i u prvom dijelu, dominirao gospićki trio, Tihana Marković sa 6, te Lara Stručić i Patricija Orešković s po 4 postignuta pogotka. Visoka 7:0 serija ujedno su i jedini pogotci u drugih 15 minuta utakmice koja završava rezultatom 14:3.

Otvaranje prvih 15 minuta susreta protiv ekipe Omišlja s 5 uzastopnih pogodaka dao je Gospićankama vjetar u leđa i sigurnost. Dok su protivnice postigle 3 pogotka gospićke su djevojčice do isteka 15. minute nanizale novih 7 i na poluvremenu imale visoku +9 prednost (12:3). Standardno odlična Tihana Marković sa 7 postignutih golova i širina gospićke klupe osigurale su djevojčicama RK “Gospić” pobjedu rezultatom 15:5.

RK GOSPIĆ – ŽRK ZAMET 17:7 (10:1) – Stručić (6), Marković (5), Vukić (2), Orešković R. (2)., Orešković P. (2)

RK RAB – RK GOSPIĆ 11:16 (8:10) – Marković (7), Stručić (4), Orešković R. (3), Tominc (1), Orešković P. (1)

RK GOSPIĆ – ŽRK SENIA 20:10 (12:5) – Marković (6), Stručić (5), Orešković R. (4), Orešković P. (2), Vukić (1), Tominc (1), Rukavina (1)

RK GOSPIĆ – RK LIBURNIJA-OPATIJA 14:3 (7:3) – Marković (6), Stručić (4), Orešković P. (4)

RK OMIŠALJ – RK GOSPIĆ 5:15 (3:12) – Marković (7), Stručić (3), Tominc (2), Orešković R. (1), Orešković P. (1), Starčević (1)