Uz odrađivanje povrata boca okrenuli smo se i povratu većih količina papira.

Tijekom sezone 2016./2017. krenuli smo s akcijama povrata boca kojima se nadamo da smo barem malo utjecali na ekološku svijest naših članova i njihovih roditelja, te ujedno osigurali određena sredstva za djelovanje kluba. Motivirani uspješno provedenim akcijama povrata ambalaže, u ponedjeljak (4.9.2017.) odrađen je i povrat papira.

Navedeni povrat papira je rezultat otpisa knjiga, časopisa i novina iz Samostalne narodne knjižnjice Gospić i Sveučilišta u Zadru – Odjela za nastavničke studije u Gospiću, gdje se sakupilo oko 1000 kilograma papira i uprihodilo 200-tinjak kuna.

U pripremi je još jedan sličan povrat, koji će se također odraditi u poduzeću Metis d.d. u Otočcu.

Ovim putem se želimo zahvaliti svima koji su omogućili da i ova akcija bude uspješna.