Novo trenersko ime je Beba Romac, nakon Antonije Pavelić, druga trenerica koja je izrazila želju pomoći klubu u radu s mlađim uzrastima.

Beba Romac je bivša aktivna rukometašica, vjeroučiteljica rodom iz Sinja. Već nekoliko godina živi u Lici, Perušiću, a vjeronauk predaje osnovnoškolcima Perušića i Ličkog Osika.

Kao dijete je rukomet igrala u RK “Dalmatinka”, u mlađim uzrastima je bila najbolje desno krilo i državna prvakinja u konkurenciji i danas veoma poznatih rukometašica kao što su Maja Zebić, Ivanka Hrgović, Vesna Milanović Litre. Ozljeda koljena unazadila joj je karijeru, te danas djeluje kao veteranka u Sinju.

Beba je još jedan u nizu prosvjetnih djelatnika, pedagoga i sportaša koja se priključila našem klubu kako bi svoja velika sportska, rukometna i životna iskustva prenijela na naše djevojčice 2004. godišta, ali i ostale članove.

Dobro nam došla i što duže ostala!