Rukometašice Gospića proljetni dio sezone otvaraju sa samo sedam igračica u sastavu. U subotu, 24. veljače 2024. godine, ekipa trenera Vanje Antića otputovala je u Omišalj u, zbog ozljeda i bolesti većeg broja igračica, vidno oslabljenom sastavu. Utakmicu 9. kola 3. HRL Zapad seniorke su odigrale bez ijedne zamjene čime su propustile uzeti nova dva boda što ih ostavlja na 5. mjestu sveukupnog poretka s 8 bodova.

Čvrst ulazak obje ekipe u utakmicu držao je igru zanimljivom. Igralo se gol za gol nakon čega rukometašice Gospića ulaze u period od 7 minuta bez pogotka. Ekipa iz Omišalja prepoznala je i iskoristila pad koncentracije serijom 5:0 (12:7) da bi tu prednost do odmora i povisile na 19:10.

U drugi dio utakmice seniorke Gospića postižu početni pogodak ali igračice domaće ekipe u 34. minuti serijom od 4:0 (23:11) ostvaruju prednost od 12 pogodaka razlike. RK Omišalj je nastavio dominaciju i završio ovaj susret rezultatom 36:20.

RK OMIŠALJ – RK GOSPIĆ 36:20 ( 19:10) – Rukavina (4), Faflja (4), Kulaš (4), Franić (3), Gučanin (3), Šulentić ( 2)