Ekspedicija od 9 članova (8 igrača i trener) sudjelovala je na turniru u Metkoviću i ostvarila još jedan veliki uspjeh.

Ekipa 2009. godišta je s trenerom Zvonimirom Kneževićem put Metkovića krenula u nedjelju, 29.4.2018. godine, u 6 sati i odigrala jedan fantastičan turnir koji je u konačnici završila bez poraza. Pri samoj organizaciji odlaska u Metković nismo znali što možemo očekivati budući su na turniru sudjelovale ekipe protiv kojih se do sada nismo često susretali, no naši dječaci su još jednom dokazali svoju kvalitetu. Stopostotnim učinkom u grupnoj fazi i uvjerljivim pobjedama protiv Čapljine, Izviđača I, Opusa i Jerkovca dodali smo pobjedu u polufinalnoj utakmici protiv Gruda, te u finalnoj protiv jakog Metkovića.

Cijela ekipa je odigrala na visokom nivou, dok su Vito Maras i Matan Marković uvršteni u najbolju ekipu turnira.

 

REZULTATI

Grupa

RK Gospić – RA Čapljina 8:4

ŠR Izviđač I – RK Gospić 5:12

RK Gospić – RK Opus 19:3

RK Jerkovac – RK Gospić 9:19

1/2 finale: RK Gospić – RK Grude 12:8

finale: RK Gospić – ŠR Metković I 12:7