Seniori Rukometnog kluba „Gospić“ pobjedom su završili tešku sezonu u 2. HRL Zapad. Pred domaćom publikom su odigrali posljednju utakmicu 18. kola protiv RK Zamet 2. Pobjedom nad gostujućom ekipom rukometaši Gospića upisali su nova 2 boda ali i s tim bodovima sezonu završavaju kao 10. u ukupnom poretku s 13 poraza i 5 pobjeda.

Od samoga početka susreta Riječani su držali rezultat na svojoj strani. S dvije mini serije odvaju se na tri gola razlike (1:4). Tijekom prvog poluvreme domaćini su hvatali zaostatak a u 22. minuti napravili niz od tri pogotka i tako se vratili na jedan gol zaostatka. Do kraja prvog poluvremena uspjevaju doći do izjednačenja (15:15) i mirnije otići na predah.

U drugom poluvremenu se nastavila igra vrlo slična kao i u prvom. Ekipa Zameta se ponovno odvaja i u 36. minuti ima četiri gola prednosti. Neumorni Gospićani nisu odustali te su serijom od 3:0 u 48. minuti ponovno uspjeli doći do izjednačenja (29:29). Osam minuta do kraja domaći su rukometaši po prvi put došli do vodstva (31:30). Na krilima Petra Milkovića s 9 i Mate Pavelića s 8 postignutih golova dva su se puta uspjeli vratiti u utakmicu i na kraju zasluženo pobijediti rezultatom 36:35.

RK GOSPIĆ – RK ZAMET 2 36:35 (15:15) – Milković (9), Pavelić (8), Hećimović (5), Jergović (5), Ratković (3),  Devčić (2), Bukovac (2), Udiljak (2)