Dječaci “B” su u nedjelju, 20. svibnja 2018. godine, otputovali na Rab gdje su odigrali utakmice protiv Arbe i Senja.

Pobjedama protiv MRK Arba i RK Senj nastavili potvrdili smo odličnu formu i pozitivne rezultate koji su nas izbacili na treće mjesto na tablici. Do kraja lige ostale su još dvije utakmice, a za potvrdu osvajanja bronce potrebna nam je jedna pobjeda.

 

RK GOSPIĆ – MRK ARBA 22:4 – Vučetić (6), Hećimović (4), Rukavina (4)

RK SENJ – RK GOSPIĆ 8:23 – Vučetić (8), Hećimović (4), Rukavina (4)

 

Ono što daje dodatnu draž natjecanju i putovanjima su nova poznanstva i prijateljstva koje stječemo s drugim klubovima, ali i igrači međusobno. Jedno takvo gajimo s MRK Arbom, a što nas dodatno veseli je činjenica da se prijateljstvo preslikava i na igrače oba kluba.

Želimo zahvaliti igračima s Raba na velikoj podršci i navijanju u utakmici koju smo igrali protiv ekipe Senja.