Odgođenu utakmicu 1. kola 3. HRL Zapad, protiv vodeće ekipe ŽRK Zamet 2, seniorke Rukometnog kluba „Gospić“ odigrale su u petak, 22. prosinca 2023. godine, u Rijeci. Mlade Gospićanke upisale su poraz i tako se na kraju prvog dijela sezone s utakmicom manje od konkurencije smjestile na 5. mjesto ukupnog poretka s 3 pobjede i 3 poraza te 6 osvojenih bodova.

Prvih 12 minuta utakmice gospićke su rukometašice određivale tempo igre i dobrom igrom stekle prednost (6:3). Nakon 13. minute ekipa Zameta opravdala je svoju vodeću poziciju u ligi. Nekoliko serija uzastopnih pogodaka domaćina na koje Gospićanke nisu uspjele odgovoriti starijim i fizički puno dominantnijim igračicama usmjerilo je daljnji tijek susreta.

Prednost Zamećanki (15:11) mlade igračice trenera Vanje Antića u nastavku nisu uspjele sustići. Iako su ostavile srce na terenu, protivnice su igračicama Rukometnog kluba „Gospić“ nanijele poraz rezultatom 35:20.

ŽRK ZAMET 2 – RK GOSPIĆ 35:20 (15:11) – Rukavina (4), Faflja (4), Ivančić (4), Vukelić (3), Dumičić (3), Šulentić (1), Pavelić (1)