Najmlađi dječaci u ligaškom natjecanju ove sezone doživjeli su u subotu, 28. listopada 2023. godine, u Rijeci u susretu 1. kola 1. HRL Zapad tijesan poraz od ekipe RK Zamet. S dvije utakmice zaostatka trenutno se nalaze na 8. mjestu s 5 odigranih utakmica, 1 pobjedom i 4 poraza.

Napeta utakmica tijekom prvih 20 minuta u kojima su se obje ekipe izmjenjivale u vodstvu rezultirala je prednošću mladih Gospićana koji su na odmor otišli pri rezultatu 10:9.

Drugo se poluvrijeme nastavilo u izjednačenom tonu sve do 27. minute kada ekipa Zameta radi 4:0 seriju kojom odlazi na +4 (16:12). Dječaci trenera Mateja Udiljka, nažalost, spomenutu prednost nisu uspijeli sustići i susret završava pobjedom Riječana rezultatom 17:14.

RK ZAMET – RK GOSPIĆ 17:14 (9:10) – Maras R. (7), Ratković (3), Borovac (3), Pezelj (1)