U Umagu je odigran 7. krug I HMKRL zapad u kojem smo ostvarili poraze od ekipa Buja i Umaga.

Na put su dečki s trenerom Ivanom Blaškovićem krenuli u subotu, 3.3.2018. godine, u 5 sati ujutro i nakon četverosatnog putovanja stigli u Umag.

Prva utakmica bila je protiv RK Buje u kojoj smo se dobro držali tijakom prvog poluvremena, a u tom periodu su se istakli Suknaić i Mufić s po 3 pogotka. U nastavku smo pali, a to su fizički superiorniji protivnici znali iskoristiti i ostvariti pobjedu od 8 pogodaka razlike.

Nakon desetominutne pauze krenula je druga utakmica, ona protiv Umaga u kojoj smo nepotrebno ispustili šansu pobijediti. Vodstvo tijekom većine prvog poluvremena (4:3, 6:4, 9:6) uspjeli smo prosuti u završnici prvog poluvremena. U nastavku predvođeni Mufićem (9 pogodaka) igramo igralo gol za gol, no par nes(p)retnih isključenja su nas koštala pobjede.

Ukupno su najefikasniji bili Mufić s 13, Suknaić sa 7 i Kovačević sa 6 pogodaka, dok je na golu, posebno u utakmici protiv Umaga raspoložen bio Biškupić.

 

RK BUJE `53 – RK GOSPIĆ 26:18 (10:7)

RK GOSPIĆ – RK UMAG 20:23 (10:11)